با چهار تیپ خدمات مشاوره ای در کنارتان هستم

با استفاده از تجربیات ، تحقیقات و مطالعات  28 ساله دکتر محمود حقیقت طلب ، هم سرمایه تان را بیمه کنید ، هم امنیت برای خود بخرید ، هم حرفه ای معامله کنید ، هم فارغ از محدودیت های زمان و مکان و تصمیمات عجیب و غریب دولت ها ، کار و زندگی کنید .

مشاوره حقوقی و سرمایه گذاری املاک و مستغلات

این افتخار را دارم طی بیست وهشت سال فعالیت های مشاوره ایم ، چه زمانی که در صنف مشاوره املاک مشغول فعالیت بودم و چه اکنون که بعنوان مشاور حقوقی و سرمایه گذاری املاک ومستغلات افتخار خدمات دهی به هم میهنان عزیزم را دارم ، توانسته ام به بسیاری از هم میهنانم کمک کنم تا خانه خوبی بخرند ، یا ملک شان را تبدیل به احسن کنند ، یا به دنیای پر سود سرمایه گذاری ملکی ورود کنند ، هم با دنیای کارمندی خداحافظی کنند ، هم با محدودیت های زمان و مکان و سیاست های عجیب و غریب دولت ها مقابله کنند ، هم بازنشستگی برای شان معنای بهتری پیدا کند ، هم سرمایه ، هم امنیت و هم جان شان را حفظ کنم و هم برای بسیاری از مردم عزیزمان این فرهنگ را جا انداخته ام که ”  همیشه پیشگیری بهتر و مؤثر از درمان است ! ” و هم چنین هرگز در امر معاملات املاک احساسی و عجولانه رفتار نکنند و نیز بهترین رفتار در بازارمسکن در سال های اخیر معاملات همزمانی هست که یاد گرفته اند و شکی ندارند که بهترین ، پرسودترین و امن ترین بازار سرمایه گذاری همانا بازار ملک است.

مطلب دیگه اینکه طی سال های اخیر بدلیل نیاز های موکلینم دست به تحقیقات و مطالعات عدیده ای زده ام که دستاورهای آن حیرت انگیز بوده است و این دستاوردها هم چنان عزمم را برای ادامه این راه ، راسخ تر از قبل کرده است . در سال های رکود بازار مسکن به ویژه در دهه هشتاد که همه سرمایه گذاران را به مرز نا امیدی رسانده بود و همه سرمایه ها در بانک ها بلوکه و فریز شده بود و بسیاری از سازنده ها زمان را با مسافرت ، تفریح و انتظار رونق می گذراندند ، متوجه شدیم تاجران ، بازرگانان ، تولید کنندگان ، وارد کنندگان و کارخانه دارانی توانسته اند  روی پا خود بایستند و آبرو  و اعتبار صنفی خود را در سطح بازار و منطقه بخرند و حفظ کنند دقیقاً کسانی بودند که دستی بر ملک داشتند و به خاطر داشتن املاک و مستغلات با اسناد ملکی کلی بازی می کردند ( مثل دریافت وام ، دریافت ضمانت نامه بانکی و دیگر اعتبارات بانکی ) و با امنیت خاطر تمام توانستند بحران های اقتصادی وسیاسی متعددی را پشت سر بگذرانند . اگر چه صورت شان را با سیلی سرخ شده بود اما آبرو داری کردند و هم چنان معتبر ماندند . اما کسانی که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد ( یک کسب وکار ) گذاشته بودند و در بازار املاک حضور نداشتند گرفتاری مالی فراوانی را متحمل شدند و برخی از این افراد متأسفانه بدلیل نداشتن هوش ملکی مناسب و عدم تقویت آن ؛ یا متواری شدند یا به زندان افتادند و یا توسط رباخواران زالو صفت بازار استثمار شدند .

افتخار دیگرم در دنیای مشاوره این است که با شروع دهه نود با توجه به تحلیل ها و پیش بینی رفتارهای سیاسی و اقتصادی دولت قبلی و فعلی ، به بسیاری از سرمایه گذاران ، ملاکین ، صاحبان نقدینگی و صاحبان کسب وکار چند توصیه مهم داشته باشم که در اینجا هم آن را مجدانه تکرار می کنم :

با 14 مورد از خدمات دکتر محمود حقیقت طلب آشنا شوید

 1. ارائه انواع مشاوره حقوقی ، ثبتی  و سرمایه گذاری املاک و مستغلات
 2. نظارت و  تنظیم  انواع  قرارداد های ملکی و غیر ملکی  و  صورت  جلسات
 3. انجام مذاکره  و مدیریت جلسات  قراردادها
 4. تعریف و تأمین منابع مالی پروژه های ساختمانی
 5. تحلیل بازار املاک ومستغلات برایرتصمیم گیری حرفه ای
 6. قرائت متون اسناد ومدارک ملکی وتفسیر و محشی مفاد آن
 7. انجام کارشناسی ، قیمت گذاری وکشف ظرفیت  املاک برای سرمایه گذاری
 8. انجام تحقیقات بازاریابی و  مدیریت فروش  املاک  در  بازار  رکود
 9. تعریف و تهیه پروپوزال ، طرح توجیهی و بیزنس پلان  برای  پروژه های ملکی برای  مشارکت در ساخت
 10. انجام امور اداری ، ثبتی و شهرداری ، اخذ آراء کمیسیون های مربوط به کاربری و نوعیت املاک و اراضی
 11. قبول داوری و حکمیت قراردادهای داخلی وخارجی
 12. تأسيس و تشکیل دپارتمان سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران صنعت ساختمان
 13. ارائه خدمات آموزشی برای نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی و افراد حقیقی در محل خودشان ( کارگاه ، دوره ، همایش ، سمینار ، وبینار و … )
 14. قبول مهندسی فروش و مدیریت بزار یابی فروش املاک